Popularne




Skuteczność świetlna:




Lampa LED liniowa T8 LX1200J 18W zimnobiała – lampa do pieczarkarni
149,00 zł – 149,79 zł
≈ 35,02 € – 35,20 €
- Opis
- Informacje dodatkowe
- Opinie (0)
Opis
Lampa liniowa T8 LX1200J 18W – lampa do pieczarkarni i hal uprawy grzybów
Zalety lampy LED LX1200J do uprawy pieczarek:
Wynik wieloletniej pracy inżynierów nad odpornością na warunki wysokiej temperatury i 100% wilgotności.
Dzięki odpowiednio dobranym materiałom, z którego została wykonana lampa LED udało zachować się jej prostotę i odporność na trudne warunki.
Wielokrotnie przetestowana w warunkach parowania w kilkudziesięciu pieczarkarniach w Polsce i Europie!
Montaż:
- nadają się zarówno do montażu sufitowego oraz ściennego – do oświetlania powierzchni uprawnych na regałach
- nie wymagają dodatkowej oprawy, są niezależnym źródłem światła
- można je z powodzeniem montować za pomocą opasek zaciskowych lub dedykowanych do nich uchwytach (dostarczamy w zestawie)
Jeśli interesuje Cię zakup większej ilości naszych produktów –> skontaktuj się z nami!
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,25 kg |
|---|---|
| Wymiary | 120 × 2,6 × 2,6 cm |
| Model | LX1200J |
| Napięcie | 180-240 V (AC) |
| Moc | 18 W |
| Strumień świetlny | ok. 2070 lm |
| Skuteczność świetlna | 115 lm/W |
| Barwa światła | białe zimne 6500K |
| Temperatura pracy | (-25)-(+55)°C |
| Temperatura przechowywania | (-25)-(+75)°C |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Kąt świecenia | 120° |
| Współczynnik oddawania barw | >80 Ra |
| Współczynnik mocy | cos φ > 0,95 |
| Żywotność | 35 000 h |
| Gwarancja | 2 lata |
Napisz pierwszą opinię o „Lampa LED liniowa T8 LX1200J 18W zimnobiała – lampa do pieczarkarni” Anuluj pisanie odpowiedzi
Powiązane produkty
Lampy do pieczarkarni, Oświetlenie do upraw, Lampy do hodowli grzybów
Lampa LED liniowa T8 LX1200J 18W neutralna - pieczarkarnia, uprawa pieczarek
0 z 5
149,00 zł – 149,79 zł
≈ 35,02 € – 35,20 €
≈ 35,02 € – 35,20 €





Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.