





Moduł rozszerzenie mocy ściemniania LXSR 1.4
899,00 zł
≈ 224,75 €
- Opis
- Informacje dodatkowe
- Opinie (0)
Opis
Moduł rozszerzenie mocy ściemniania LXS 1400W pozwala zwiększyć moc ściemniacza z zegarem sterującym LXS1.4 o kolejne 1,4 kW i sterować lampami w sposób zintegrowany z jednego zegara sterującego. Możliwe jest w ten sposób połączenie do 4 rozszerzeń.
Ściemniacz może być montowany na szynie DIN (35 mm), co jest standardowym mocowaniem w szafach automatyki czy rozdzielnicach elektrycznych.
Jeśli interesuje Cię zakup większej ilości naszych produktów, skontaktuj się z nami!
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,4 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5 × 5 × 10 cm |
| Model | TF-1.5 |
| Napięcie | 230 V (AC) |
| Moc | 1500 W |
| Prąd maksymalny | 8 A |
| Temperatura pracy | (0)-(+45)°C |
| Gwarancja | 2 lata |
Napisz pierwszą opinię o „Moduł rozszerzenie mocy ściemniania LXSR 1.4” Anuluj pisanie odpowiedzi
Powiązane produkty
Oświetlenie obiektów inwentarskich, Ściemniacze LED
Ściemniacz LED do kurnika LXS 1.4 automatyczny
0 z 5
1 249,00 zł
≈ 312,25 €
≈ 312,25 €
Ściemniacze LED, Oświetlenie obiektów inwentarskich
Ściemniacz zdalny Wi-Fi do lamp LED - do małych kurników
0 z 5
69,00 zł
≈ 17,25 €
≈ 17,25 €










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.