Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

W pieczarkarni lampy potrzebne są do zapewnienia odpowiedniego natężenia oświetlenia dla pracowników obsługi. Światło zimnobiałe zapewnia najlepsze odbicie białej, zapewnia najwyższą skuteczność świetlną i dobre warunki do pracy. Po szczegóły zapraszamy do artykułu: http…

Lampy posiadają wiele parametrów mogących mieć kluczowe znaczenie przy wyborze klienta. Najważniejsze z nich to: moc, skuteczność świetlna, strumień świetlny, barwa światła, temperatura pracy, klasa szczelności, żywotność, gwarancja. Te mniej istotne to: waga, współczynnik oddawania barw, współczynnik mocy, kąt świecenia, temperatura przechowywania. Priorytetowość parametrów znacząco zmienia się od obiektu, w którym mają mieć zastosowanie. Wszystkie zostały szczegółowo opisane w artykule: Specyfikacja techniczna lamp – jak ją czytać? (http…)

Zwykle jest to 1-5 dni robocze, zależnie od modelu lamp i wielkości zamówienia (najczęściej 1-2 dni robocze). W niektórych przypadkach okres ten może wydłużyć do miesiąca. Każdorazowo system obsługi zamówień informuje klienta o realnym czasie dostawy.

Najprostszą i najpopularniejszą formą płatności jest przelew natychmiastowy, realizowany przez bank klienta. Operatorem płatności jest serwis Przelewy24.pl. Dla mniejszych zamówień (do 500 zł) klienci często wybierają płatność za pomocą numeru blik. Ten rodzaj płatności również jest wybierany z poziomu serwisu przelewy24.pl. Czasami klienci decydują się również na płatność za pobraniem, wówczas do kosztów przesyłki doliczane są koszty obsługi płatności pobraniowej firmy transportowej. W przypadku wyboru przelewu tradycyjnego, obsługa jest wstrzymywana do czasu zaksięgowania środków na koncie spółki. Wiąże się to z wydłużonym czasem realizacji zamówienia (zwykle o 1 dzień roboczy). Dla klientów spoza Polski przygotowaliśmy opcję płatności za pomocą systemu Stripe.

Oczywiście. W tym celu, przy uzupełnianiu danych do zamówienia należy zaznaczyć pole „Faktura VAT” i następnie uzupełnić nazwę firmy oraz numer NIP.

Nie muszą być Państwo zarejestrowani w sklepie. Zarejestrowanie się jest niezbędne jedynie do zamieszczania komentarzy pod artykułami na naszym blogu, do przeprowadzenia wstępnej kalkulacji inwestycji oraz do sprawdzania historii zamówień.

Istnieje taka możliwość. W tym celu należy skontaktować się z nami pod numer 515 022 358 i umówić się na konkretną godzinę. Adres odbioru zamówień to Wołczyńska 50, 60-167 Poznań.

Wszystkie lampy przedstawione w naszym sklepie są przystosowane do bezpośredniego podłączenie do instalacji o napięciu 230V (AC) – takie jak w gniazdku. Niektóre lampy mają funkcję ściemniania i wymagają osobnych urządzeń (np. ściemniacza, zegara sterującego lub czujnik ruchu). Szczegóły mogą Państwo znaleźć w specyfikacjach technicznych poszczególnych modeli lamp wraz z krótkim opisem możliwości zastosowania danego modelu lampy. W razie wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji telefonicznie lub poprzez formularz kontaktowy.