-20%








Lampa LED liniowa T8 LX1200JA 24W – lampa do chlewni
149,00 zł Pierwotna cena wynosiła: 149,00 zł.119,00 złAktualna cena wynosi: 119,00 zł.
Poprzednia najniższa cena: 119,00 zł.
≈ 29,75 €
- Opis
- Informacje dodatkowe
- Opinie (0)
Opis
Lampy nie wymagają dodatkowej oprawy, są niezależnym źródłem światła. Można je z powodzeniem montować za pomocą opasek zaciskowych lub dedykowanych do nich uchwytach (dostarczamy w zestawie).
Jeśli interesuje Cię zakup większej ilości naszych produktów, skontaktuj się z nami!
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,25 kg |
|---|---|
| Wymiary | 120 × 2,6 × 2,6 cm |
| Model | LX1200JA |
| Napięcie | 110-240 V (AC) |
| Moc | 24 W |
| Strumień świetlny | ok. 3360 lm |
| Skuteczność świetlna | 140 lm/W |
| Barwa światła | 6500K |
| Temperatura pracy | (-25)-(+50)°C |
| Klasa szczelności | IP66 |
| Współczynnik mocy | cos φ > 0,95 |
| Kąt świecenia | 120° |
| Współczynnik oddawania barw | > 90 Ra |
| Żywotność | 35 000 h |
| Gwarancja | 2 lata |
Napisz pierwszą opinię o „Lampa LED liniowa T8 LX1200JA 24W – lampa do chlewni” Anuluj pisanie odpowiedzi
Powiązane produkty
Oświetlenie obiektów inwentarskich, Ściemniacze LED
Ściemniacz LED do kurnika LXS 1.4 automatyczny
0 z 5
1 249,00 zł
≈ 312,25 €
≈ 312,25 €










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.